Change Store Bölgeni Değiştir
TÜRKİYE
e-mail Phone WhatsApp Location TR EN

THEONE MARINE FİNANSAL HİZMETLER

TheOne Marine Financial Services, elinizden gelenin en iyisini yaparak uyum içinde çalışır tekneniz için en iyi satın alma planını bulmak ister.

ÖNCEDEN SAHİP OLAN ONAYI KAZANMAK

Finansman tercih ettiğiniz satın alma yöntemiyse, tekne temsilciniz onay almak için en iyi süreci önerecektir. Finansmana olan ilginizi ne kadar erken öğrenirsek, en iyi finansman stratejinizi bulmak için o kadar hazırlıklı olabiliriz. Onay sürecinize başlamak için kısa bir kredi başvurusu göndermeniz istenecektir ve gerekli bilgiler sağlandığı sürece onaylar 24 saat gibi kısa bir sürede verilebilir.

TheOne Marine Finansal Hizmetler ve finansman ortakları, teknenizin maliyetini 20 yıla varan bir süreye yaymaya yardımcı olabilecek rekabetçi faiz oranları ve bir dizi finans koşulu sağlar. Pazarlık edilebilir olsa da, %20 peşinat en esnek finansman koşullarını sağlayacaktır.

YENİ TEKNE İNŞAATI

Mükemmel teknenize esnek yeni inşaat koşullarıyla da sahip olabilirsiniz. Temsilciniz ile birlikte yeni teknenizi inşa ederken, yeni inşaatın mevcut ödeme planları ve şartları size açıklanacaktır. Yeni inşaatta, imzada, üretim başlangıcında, motor kurulumunda, üst güverte kurulumunda ve üretimin tamamlanmasında ödemelerin gerçekleştiğini göreceksiniz.
Türkçe