Change Store Bölgeni Değiştir
TÜRKİYE
e-mail Phone WhatsApp Location TR EN

THEONE MARINE KULÜPLERİ

TheOne Marine Sahipleri, sahiplik yoluyla çok çeşitli avantajlara erişebilir. Avantajlar sürekli olarak canlı bir listeye eklenir ve 12 kategoride kataloglanır. Tüm avantajlara, tescilli TheOne Marine Kulüpleri akıllı telefon uygulamamız aracılığıyla erişilebilir.

SALONLAR

Ücretsiz vale ve yanaşma, indirimli yiyecek ve içecek ve kişiselleştirilmiş hizmet gibi avantajlar sunan, dünyanın dört bir yanındaki özel dinlenme salonlarını ziyaret edin. Salonlar, birinci sınıf bir mutfak ve eğlence deneyimi için ünlü şefler ve miksologlardan mevsimlik taze yemekler sunar

DESTİNASYONLAR VE OTELLER

Tesis bünyesindeki restoranlar, barlar, salonlar, golf sahaları, spalar ve daha fazlasına yönelik premium hizmet ve indirimler dahil olmak üzere, ortak otellerde özel fiyatlar ve avantajlar kazanın.

RESTORANLAR

Dünyanın en iyi restoranlarında şefin masasında kişisel hizmet, içeriden bilgi fiyatları, ücretsiz otopark veya seçkin sahil restoranlarında tekne yanaşma ile eğlenin.

EĞLENCE

Üyeliğinizle en sıcak gece kulüplerini, plaj kulüplerini, konserleri, spor etkinliklerini ve yalnızca davetlilerin katıldığı gösterileri ziyaret edin.

SEYAHAT & EĞLENCE

Özel varış noktası seyahat avantajlarına, öncelikli biniş ile indirimli havayolu fiyatlarına, ücretsiz yükseltmelere ve havaalanı seyahat salonlarına erişin.

SERVİS & BAKIM

Şirket içi servis ekibimiz arabanız, tekneniz, apartman daireniz, villanız ve diğer lüks varlıklarınızla ilgilenecek, varlık koruma yönetimi, güvenli depolama, üreticiler ve bayiler ile iletişim ve daha pek çok şeyle ilgilenecektir. Tüm Owners Club üyeleri, varlık servisi ve bakımında indirim alır.

LÜKS TAŞIMACILIK

Özel jet üyelikleri, kişisel şoförler ve lüks havalimanı transferleri ile şık bir şekilde seyahat edin.

OTOMOTİV

Yerel bayinizde sektör fiyatlarını alın ve dünya çapında kiralık lüks süper otomobil filosuna erişin.

VİLLA & KONDOS

Ortaklarımız aracılığıyla sunulan küresel lüks gayrimenkul listesini inceleyin. Rezidanslar doğrudan online sistemimiz üzerinden kiralanabilir veya satın alınabilir.

ALIŞVERİŞ

Marka ürünleri ve aksesuarlarında indirimlerle tarzınızı tanımlamak için ortak markalarla üye avantajlarınızdan yararlanın.

KONSİYERJ

Kişisel konsiyerjiniz sizinle ilgilenir, rezervasyon yapar, servis ve bakım planlar ve seyahat aktiviteleri için telefonla veya doğrudan Owners Club uygulamamız aracılığıyla rezervasyon yapar
Türkçe